Aktualitások, emlékeztetők

Kedves Szülők és Gyerekek!

Ezúton szeretnénk jelezni Nektek, hogy nyáron iskolánk szerdánként tart ügyeleti napot (8-16 óráig).

Telefonon is csak ezen a napon vagyunk elérhetőek, a 415-0313-as, és 419-2409-es számokon.

A tankönyvosztásról, ill. a tanévnyitó ünnepségünk részleteiről későbbi levélben értesítünk Benneteket!

Kellemes pihenést kívánunk Mindenkinek!

Megyeri Martin első osztályos tanulónk, a Hajdúböszörményben 2017. április 29. és május.01. között megrendezett SAKK ORSZÁGOS BAJNOKSÁGON egyéni korosztályos 13. helyezést ért el. Gratulálunk!

Ismét örömmel értesítünk mindenkit, hogy a Liszt Múzeum és a Tóth Aladár Zeneiskola által rendezett rajzpályázaton a szakmai zsűri döntése alapján Sárik Sarolt Dele (4.o), Jánosi Boróka (4.o), Szél Márton (3.o), Szopkó Anna (3.o), Simon Dele (3.o), Érszegi Léna (3.o), Dézsi Rebeka (6.o), Domonyi Zsófia (4.o), Hincz Hanna Sára (4.o), Koltai Júlia (4.o), Pischoff-Bojtos Tünde (1.o), Jakubinyi Sára (1.o), Végh Zsuzsa (1.o), Németh Léna (1.o), tanulók kiemelt díjazásban részesülnek.

Kedves Szülők!

Ebben a félévben is megszervezzük iskolánkban a papírgyűjtést.

Ideje: 2017. május 3.-4.-5. (szerda, csütörtök, péntek)

Kérjük, addig is gyűjtsétek és tároljátok a környezetetekben fellelhető papírt. A kis mennyiségek is fontosak, mert összeadódnak.

Néhány fontos dolog ezzel kapcsolatban:

A papírhulladékot így lehet leadni az iskolában:

·         madzaggal összekötve, vagy

·         karton dobozba gyűjtve.

Előre is köszönünk minden segítséget, közbenjárást az igényes papírgyűjtéshez!

Üdvözlettel: Szervezők

Kedves Gyerekek és Felnőttek!
Közeledik ismét az a nap, amikor együtt festünk. Idén egy különösen jó cél érdekében! Köszönet az eddig összegyűlt festővásznakért és festékekért, már csak 36 hiányzik a 100-hoz! :) Ezért még szívesen fogadunk felajánlásokat!
 Gyertek és fessünk együtt április 29-én!

Ismét örömmel és büszkén tájékoztatunk mindenkit a következőkről!
Ma a fővárosi MA-SNI komplex tanulmányi versenyen a Meixner Iskola 5 tanulója vett részt:
Eltuhami Aziz 6. osztály
Seres Bálint 5. osztály
Tamás Bánk 3. osztály
Hugli Ádám 3. osztály
Yehoshua-Bogár Dániel 2. osztály
Ők mind részt vettek a kerületi versenyen, és kivétel nélkül mind bekerültek a fővárosi döntőbe.
Helyezések: V-VI. osztályos kategóriában Seres Bálint 6. helyezés, Eltuhami Aziz 5. helyezés. A III-IV. korcsoportban Tamás Bánk 4. helyezést ért el, Hugli Ádám 2. helyezést ért el. Az I-II. korcsoportban Yehoshua-Bogár Dániel 2. helyezést értek el!

Gratulálunk!

Kedves Kollégák!

A 2017. március 29-én megtartott szakmai napunkon, melynek témája a térszemlélet fejlesztése volt, 54-en vettetek részt. Megtisztelő bizalmatokat ezúton is nagyon köszönjük! Reméljük, hasznotokra vált és jól éreztétek magatokat. A szakmai naphoz kapcsolódó dokumentumokat – az előadás anyagát, valamint az óraterveket - itt érhetitek el. További jó munkát kívánunk mindenkinek!

Ungár Ágnes

Rákospalotai Meixner Általános Iskola és

Alapfokú Művészeti Iskola

Büszkén tudatjuk, hogy Megyeri Martin 1. osztályos tanulónk,
a Czabán Kupa Sakk versenyén korosztályában  1. helyezést ért el.
5 játékból 5 győzelem.

Gratulálunk!

Kedves Szülők!

Az iskolaszék ülésének jegyzőkönyve itt elérhető.

Kedves Kollégák! A november 16.-i szakmai naphoz kapcsolódó dokumentumok (óratervek, bemutató anyaga) elérhetőek a szakmai napok menü alatt! Köszönjük a nagylétszámú érdeklődést!

Kedves Szülők!

A hagyományossá vált Meixner főzőnap oly sikeres volt az idén is, hogy úgy érezzük: a remekebbnél remekebb ételek megörökítést igényelnek. Ezért receptkönyvet szeretnénk készíteni a Ti csodálatos receptjeitek alapján.

Kérünk tehát mindenkit, aki részt vett a főzőnapon – sütött tortát, előételt készített, vagy fő ételt főzött, küldje el Nekünk receptjét a csapat, vagy a tortát készítő nevével (esetleg álnevével) az alábbi címre:

ungar.agnes@meixneriskola.hu

Köszönjük!!!!

Ungár Ágnes
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Takács Eszter harmadik osztályos tanulónk a karate Európa Bajnokságon I. és III. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!

A letölthető dokumentumoknál megtekinthető a 2016/17-es tanév rendje.

Ismét indul női torna és görkorcsolya oktatás a Meixnerben!

Kedves Szülők!

IDE kattintva megtekinthető a Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2016/2017-es tanévre vonatkozó művészeti iskolai felvételi rendje.

Kedves Szülők!

Abban a rendkívüli esetben, ha csak 17 óra után tudtok jönni gyermekeitekért, akkor kérünk jelezzétek ezt az ügyeleti telefonszámunkon: 30/735 5584. (A telefon minden hétköznap 16 órától elérhető.)

Köszönjük!

Csatolmányok: