Aktualitások, emlékeztetők

Kedves Szülők!

Ebben a félévben is megszervezzük iskolánkban a papírgyűjtést.

Ideje: 2017. május 3.-4.-5. (szerda, csütörtök, péntek)

Kérjük, addig is gyűjtsétek és tároljátok a környezetetekben fellelhető papírt. A kis mennyiségek is fontosak, mert összeadódnak.

Néhány fontos dolog ezzel kapcsolatban:

A papírhulladékot így lehet leadni az iskolában:

·         madzaggal összekötve, vagy

·         karton dobozba gyűjtve.

Előre is köszönünk minden segítséget, közbenjárást az igényes papírgyűjtéshez!

Üdvözlettel: Szervezők

Kedves Gyerekek és Felnőttek!
Közeledik ismét az a nap, amikor együtt festünk. Idén egy különösen jó cél érdekében! Köszönet az eddig összegyűlt festővásznakért és festékekért, már csak 36 hiányzik a 100-hoz! :) Ezért még szívesen fogadunk felajánlásokat!
 Gyertek és fessünk együtt április 29-én!

Ismét örömmel és büszkén tájékoztatunk mindenkit a következőkről!
Ma a fővárosi MA-SNI komplex tanulmányi versenyen a Meixner Iskola 5 tanulója vett részt:
Eltuhami Aziz 6. osztály
Seres Bálint 5. osztály
Tamás Bánk 3. osztály
Hugli Ádám 3. osztály
Yehoshua-Bogár Dániel 2. osztály
Ők mind részt vettek a kerületi versenyen, és kivétel nélkül mind bekerültek a fővárosi döntőbe.
Helyezések: V-VI. osztályos kategóriában Seres Bálint 6. helyezés, Eltuhami Aziz 5. helyezés. A III-IV. korcsoportban Tamás Bánk 4. helyezést ért el, Hugli Ádám 2. helyezést ért el. Az I-II. korcsoportban Yehoshua-Bogár Dániel 2. helyezést értek el!

Gratulálunk!

Kedves Kollégák!

A 2017. március 29-én megtartott szakmai napunkon, melynek témája a térszemlélet fejlesztése volt, 54-en vettetek részt. Megtisztelő bizalmatokat ezúton is nagyon köszönjük! Reméljük, hasznotokra vált és jól éreztétek magatokat. A szakmai naphoz kapcsolódó dokumentumokat – az előadás anyagát, valamint az óraterveket - itt érhetitek el. További jó munkát kívánunk mindenkinek!

Ungár Ágnes

Rákospalotai Meixner Általános Iskola és

Alapfokú Művészeti Iskola

Büszkén tudatjuk, hogy Megyeri Martin 1. osztályos tanulónk,
a Czabán Kupa Sakk versenyén korosztályában  1. helyezést ért el.
5 játékból 5 győzelem.

Gratulálunk!

Kedves Szülők!

Az iskolaszék ülésének jegyzőkönyve itt elérhető.

Kedves Kollégák! A november 16.-i szakmai naphoz kapcsolódó dokumentumok (óratervek, bemutató anyaga) elérhetőek a szakmai napok menü alatt! Köszönjük a nagylétszámú érdeklődést!

Kedves Szülők!

A hagyományossá vált Meixner főzőnap oly sikeres volt az idén is, hogy úgy érezzük: a remekebbnél remekebb ételek megörökítést igényelnek. Ezért receptkönyvet szeretnénk készíteni a Ti csodálatos receptjeitek alapján.

Kérünk tehát mindenkit, aki részt vett a főzőnapon – sütött tortát, előételt készített, vagy fő ételt főzött, küldje el Nekünk receptjét a csapat, vagy a tortát készítő nevével (esetleg álnevével) az alábbi címre:

ungar.agnes@meixneriskola.hu

Köszönjük!!!!

Ungár Ágnes
Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

Takács Eszter harmadik osztályos tanulónk a karate Európa Bajnokságon I. és III. helyezést ért el. Szívből gratulálunk!

A letölthető dokumentumoknál megtekinthető a 2016/17-es tanév rendje.

Ismét indul női torna és görkorcsolya oktatás a Meixnerben!

Kedves Szülők!

IDE kattintva megtekinthető a Rákospalotai Meixner Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 2016/2017-es tanévre vonatkozó művészeti iskolai felvételi rendje.

Kedves Szülők!

Abban a rendkívüli esetben, ha csak 17 óra után tudtok jönni gyermekeitekért, akkor kérünk jelezzétek ezt az ügyeleti telefonszámunkon: 30/735 5584. (A telefon minden hétköznap 16 órától elérhető.)

Köszönjük!

Csatolmányok: