Aktualitások, emlékeztetők

A tanév rendje megtekinthető a letölthető dokumentumok között.

Örömmel értesítették iskolánkat a Hajdú-Bihar Megyei Horgász Szervezetek Szövetségéből, hogy
Dézsi Rebeka (7. osztály) korosztályában I. helyezést ért el a rajz- és fotópályázaton.
(„Horgászélményem a nyári szünidőben”)

Díjak kiosztása:
Debrecenben a megyeházán, 2017. X. 18-án, 15 órai kezdettel.
(Előtte meg lehet tekinteni a pályamunkákat…)

GRATULÁLUNK!

Kedves Szülők!

Mint minden évben, idén is megrendezzük a hagyományos főzőnapunkat, ahová várjuk a lelkes csapatok regisztrációját az irodán, egészen jövő csütörtökig (X. 12.). Emellett szintén lesz tortaszépségverseny is.

A főzőnap jövő szombaton, október 14-én kerül megrendezésre. A részleteket mihamarabb ismertetjük! Addig is bátran szervezzétek a kreatív névvel ellátott csapatokat!

Örömmel tudatjuk, hogy idén újra sikerült elnyernünk a legjobb kiállító címet a Fenntarthatósági napon!

Köszönjük minden alkotónak, résztvevőnek, segítőnek!

ITT pedig megtekinthető az a kisfilm, melyet iskolánk volt tanulója (Szüts Bendegúz) készített a fentarthatósági napról.

Kedves Szülők!

Ebben a félévben is megszervezzük iskolánkban a papírgyűjtést.

Ideje: 2017. október 11-13. (szerdától péntekig), reggel 7 órától délután 16 óráig.

A konténer és a mérlegelési lehetőség - szokás szerint - az iskolaudvaron lesz.

Kérjük, addig is gyűjtsétek és tároljátok a környezetetekben fellelhető papírt. Kis mennyiséget is szívesen fogadunk.

Néhány fontos dolog a gyűjtéssel kapcsolatban:

A papírhulladékot így lehet leadni az iskolában:

·         madzaggal összekötve, vagy

·         karton dobozba gyűjtve.

Előre is köszönünk minden segítséget, közbenjárást az igényes papírgyűjtéshez!

Kedves Szülők!

Idén is lesz torna és görkori is iskolánkban, a részleteket IDE kattintva tudjátok megnézni!

Kedves Szülők!

Abban a rendkívüli esetben, ha csak 17 óra után tudtok jönni gyermekeitekért, akkor kérünk jelezzétek ezt az ügyeleti telefonszámunkon: 30/735 5584. (A telefon minden hétköznap 16 órától elérhető.)

Köszönjük!

Csatolmányok: