Aktualitások, emlékeztetők

A Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenyének kerületi fordulóján 1. helyezést ért el Nagy Ábel (8. osztály), 2. helyezést ért el Tóth Kende (6. osztály), és Holicza Zsófia (8. osztály). Mindhárman továbbjutottak a budapesti döntőbe. Gratulálunk nekik!

A Budapesti Általános Iskolások Matematika Versenyének kerületi fordulóján iskolánk 11 diákja vett részt.  Gratulálunk Koltai Júlia, Németh Nóra, Ükös Mátyás, Tar-Pálfi Helga, Seres Bálint, Tóth Kende, Szabó Enikő, Szabó Piros, Árok Péter, Holicza Zsófia és Nagy Ábel tanulóknak, hogy iskolánkat képviselték és eredményesen szerepeltek.

Gratulálunk Ehreth Anna (8. osztály)  tanulónak a Budapesti Általános Iskolások Informatika Versenyének kerületi fordulóján elért 3. helyezéséért!

Már a  2017-es  kompetencia mérések eredményei is megtekinthetőek.
Az országos átlagnak megfelelő illetve magasabb eredmények születtek 6. illetve 8. osztályban is.

Gratulálunk a kerületi rajzversenyen tagozatos kategóriájában szép eredményt elért tanulóinknak:

1-2. osztályosok korcsoportjában 2. helyezés: Orbán Dorka 1. o.,

3-4. osztályosok korcsoportjában különdíjas: Szopkó Anna 4.o.,

5-6. osztályosok korcsoportjában 3. helyezés: Tóth Kende 6.o.,

különdíjas: Hincz Hanna 5.o.,

7-8. osztályosok korcsoportjában 2. helyezés: Tyler Szonja 8.o.,

különdíjasok: Dézsi Rebeka, Horváth Júlia 7.o.

Emlékeztető: 2018. február 20-án, kedden fogadónap!

A tanév rendje megtekinthető a letölthető dokumentumok között.

Örömmel tudatjuk, hogy idén újra sikerült elnyernünk a legjobb kiállító címet a Fenntarthatósági napon!

Köszönjük minden alkotónak, résztvevőnek, segítőnek!

ITT pedig megtekinthető az a kisfilm, melyet iskolánk volt tanulója (Szüts Bendegúz) készített a fentarthatósági napról.

Kedves Szülők!

Idén is lesz torna és görkori is iskolánkban, a részleteket IDE kattintva tudjátok megnézni!

Kedves Szülők!

Abban a rendkívüli esetben, ha csak 17 óra után tudtok jönni gyermekeitekért, akkor kérünk jelezzétek ezt az ügyeleti telefonszámunkon: 30/735 5584. (A telefon minden hétköznap 16 órától elérhető.)

Köszönjük!

Csatolmányok: